do początku mapa serwisu kontakt  
Wakacje- 2013

  Propozycja dla naszych ,,studentów" !

 

 Jeżeli macie ciekawe zdjęcia z waszych wakacji, chcecie się podzielic z nami swoimi przeżyciami , dostarczcie nam zdjęcia z małym komentarzem , zamiescimy je na naszej stronie internetowej.


 Rozpoczynamy spływem kajakowym po naszej pięknej Obrze, który odbylismy  w niedzielę sierpniową. Wrażenia niesamowite,obcowanie z przyrodą, wspaniałe humory. Polecamy wszystkim - uczestnicy .

  PIKNIK NA LUDOWO

 

Nasze koleżanki z UTW brały udział w pikniku ,,Na Ludowo" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Św.Jana Chrzciciela na osrodku Głębokie 11.08.2013 r.. Jak wyglądały można zobaczyĆ na załączonych fotografiach.

W dniu 21 wrzesnia 2013r. sekcja rowerowa UTW wzięła udział w pikniku zorganizowanym na ,, polu biwakowym Maya nad Obrą" w Gorzycy. W wycieczce uczestniczyło dwunastu cyklistów.Celem rajdu była pomoc na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Każdy z uczestników wpłacił 10 zł na ten cel. Na miejscu można było kupic ciasto domowe oraz poczęstowano nas znakomitą grochówką.Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Dodatkową atrakcją była okazja popłynięcia kajakiem wraz z opiekunem. Przewodnicząca Stowarzyszenia Wspieramy Młode Talenty Pani Lidia Woźniak podziękowała nam za przybycie i wsparcie finansowe. 

                                                                                                             Relacja i foto Krystyna Chamienia